Plán akcí
akce na měsíc únor 2023
Spolupracujeme
projekt
Archív

Stravování

Centrum Rožmitál pod Třemšínem disponuje vlastní kuchyní, která zajišťuje pestrou a kvalitní stravu pro uživatele i personál.

Na výběr je ze dvou menu, přičemž každý uživatel má možnost si zvolit menu dle své chuti a předepsané diety. Volba jídla je tedy výhradně záležitostí strávníka. Ceník stravování je ke stažení v sekci Dokumenty (zde).


ilustrační foto ilustrační foto

Kvalita a pestrost stravy je hodnocena stravovací komisí složené ze zástupců uživatelů a ze zástupce stravovacího úseku. Tato komise rovněž připomínkuje jídelní lístek, který poté schválí nutriční terapeutka a nakonec ředitel Centra.

Stolovat mohou uživatelé dle svých možností a přání kdekoliv je jim to milé a příjemné, tedy jak ve společné jídelně, tak i na pokojích nebo v dalších příhodných prostorách „Centra“.

ilustrační foto ilustrační foto

Pokud to uživatelům zdravotní stav dovoluje, mohou též dle libosti využívat samostatných kuchyněk vybavených různými spotřebiči. Často se tak děje například v souvislosti s nejrůznějšími zájmovými aktivitami, o nichž se více dozvíte v části věnované kultuře (zde).

Edukační materiály – diety

Naším mottem je: "Budeme Vám oporou"

Virtuální prohlídka
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: klienti@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz