Plán akcí

akce na měsíc květen 2022

Spolupracujeme

projekt

Archív

Duben v kostce

6. dubna se zástupci našeho Centra zúčastnili po delší pauze způsobené COVIDEM „Velikonoční výstavy“, která se jinak pravidelně konala v prostorech Krajského úřadu Středočeského kraje. Prezentovali naše Centrum celou řadou výrobků s velikonoční tématikou a určitě neudělali našemu zařízení ostudu.

8. dubna jsme uspořádali pro naše klienty hudební vystoupení. Se svým programem „Abeceda písniček II., mezi ně zavítal pan Šimon Pečenka a všem se jeho vystoupení moc zamlouvalo a odměnili ho velkým potleskem.

29. dubna k nám přiletěly jako každý rok čarodějnice. Akce se konala na společenské místnosti a terapeutky měly pro klienty připravené i hezké překvapení. O dobrou náladu se starala „Muzika Zdendy Maršíka“ a samozřejmě nechybělo ani výtečné občerstvení.

I v dubnu probíhaly pravidelné akce jako soutěže, cvičení, taneční terapie, muzikoterapie. Probíhaly aktivizace na odděleních a za hezkého počasí se začalo chodit s klienty ven na naši zahradu.

Akce v březnu

1. března  jsme pro naše klienty uspořádali „Masopustní veselici“. Byla to první letošní větší akce a můžeme konstatovat, že se vydařila. Sešel se na ní menší počet klientů, než bývá zvykem, neboť to byla první akce po zrušení karanténních opatření, ale vůbec to nebylo na škodu. O dobrou náladu se postarala „Muzika Víti Maršíka“  a nemalou měrou k ní přispělo i výborné občerstvení. Samozřejmě nechyběly ani masopustní maškary, do kterých se převlíkly naše terapeutky a jedna klientka.  Všichni se rozcházeli s tím, že prožili příjemné odpoledne.

8. března jsme jako malý dárek k MDŽ objednaly hudební vystoupení pana Víznera s partnerkou s tématem staropražských písniček. Vystoupení se všem moc líbilo a účinkující byli odměněni vřelým potleskem.  

Nezapomněli jsem ani na ženy a jejich svátek. Občanské sdružení Rožmitálský senior zakoupilo barevné petrklíče, a všechny klientky dostaly hezkou kytičku.

24. března se konaly besedy pana ředitele Ing. Halenkovského s klienty jednotlivých oddělení. V 9:00 hodin navštívil klienty na oddělení DZR2 a seznámil je s plánovaným zdražením služeb za stravu a ubytování od května 2022. Rovně je seznámil s plánovanou „zahradní slavností“, která se bude konat 4. června na naší zahradě. Na stejné téma probíhaly i besedy na oddělení DZR1 a později na oddělení DS1.  Na pavilonu se besedy s panem ředitelem nekonaly, protože tato oddělení se nacházela v karanténě a nebylo možné klienty shromažďovat.

I v březnu se konaly pravidelné akce jako soutěže, cvičení, taneční terapie, aktivizace na odděleních s tématikou velikonoc.

Všichni doufáme, že duben bude klidnější a nebudeme muset akce rušit.

Centrum Rožmitál opět otevřeno pro návštěvy, nové podmínky platné od 1. 4. 2022

Od dnešního dne, tj. 1. dubna 2022, je ZRUŠEN ZÁKAZ návštěv na oddělení DS3.

Centrum Rožmitál pod Třemšínem, poskytovatel sociálních služeb je od 1. 4. 2022 otevřeno pro návštěvy od 8:00 hodin do 20:00 hodin.

Podmínkou je dodržení hygienických zásad:

  • po celou dobu návštěvy použití respirátoru třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu (u dětí od 2 do 15ti let je povinnost mít zakrytá ústa a nos rouškou, šátkem nebo jinou látkou)
  • desinfekce

Prosíme o dodržování výše uvedených podmínek.

Aktuality

Virtuální prohlídka

Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz