Plán akcí
akce na měsíc březen 2023
Spolupracujeme
projekt
Archív

Prosinec v kostce

2. prosince k nám zavítali žáci a učitelé ze Základní umělecké školy z Rožmitálu pod Třemšínem a to konkrétně taneční kroužek Martiny Dobošové a dramatický kroužek paní učitelky Procházkové. I jejich vystoupení se neslo v duchu čertů, andělů a pekla, na které jsme se těšili v pondělí. Děti zahráli klientům představení plné hezkých písniček a čertovských tanečků. Diváci je za to odměnili vřelým potleskem.

Celá pekelná kompanie potom dorazila do našeho domova v pondělí 5. 12. dopoledne, kdy rozdávali čerti společně s Mikulášem a anděly našim klientům krásné mikulášské balíčky. Odpoledne jsme se sešli ve společenské místnosti při Mikulášské veselici. K tanci a poslechu hrál pan Velíšek s kolegou, všichni si pochutnali na výborném občerstvení a svařáku a zábava byla opravdu pekelná.

9. prosince k nám zavítala Třemšínská kvítka, která nám představila svůj repertoár a můžeme konstatovat, že vystoupení to bylo opravdu krásné a odměněné zaslouženým potleskem.  Naši klienti od členek souboru obdrželi malé dárečky, které všechny potěšili.

21. prosince přišly mezi naše klientky dobrovolnice, které jim poskytovaly kadeřnické služby v našem kadeřnickém salónu. Z každého oddělení jich několik krásně učesaly a hýčkaly je jako v opravdickém salónu. Nechyběl ani malý dáreček a občerstvení během procedury. Ten, kdo jejich služby využil, určitě si užil hezké dopoledne. Šikovným děvčatům patří poděkování, že jsou ochotné ve vánočním chaotickém času věnovat čas a energii i našim seniorům.

23. prosince se ve společenské místnosti konalo vystoupení pana Petra Kubce s partnerkou, které se neslo jak jinak v duchu vánoc. Pan Kubec klientům zanotoval jak vánoční koledy, tak i známé vánoční písničky. Vystoupení bylo příjemným zpestřením předvánočního času.

Na 30. prosince jsme naplánovali Silvestrovskou zábavu, ale z důvodu výskytu vyššího počtu nachlazených klientů jsme byli nuceni tuto zábavu zrušit.

Virtuální prohlídka
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: klienti@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz