Plán akcí
akce na měsíc únor 2023
Spolupracujeme
projekt
Archív

Říjnové akce v našem centru

6. října měly proběhnout v našem domově „Sportovní hry“ mezi domovy, se kterými se pravidelně setkáváme při různých akcích. Vše bylo připravené a zajištěné, ale z provozních důvodů jsme byli nuceni tyto hry zrušit. Radost nikdo z nás neměl, ale doufejme, že to vyjde za rok.

12. října se skupinka našich klientů vypravila na „Sportovní hry“, které pořádal Domov seniorů Dobříš. Počasí bylo příjemné a všichni se u rozmanitých dovednostních disciplín bavili. Některé byly našim klientům známé, např. ruské kuželky, šroubování víček, jiné si vyzkoušeli zcela poprvé, např. věšení prádla, hod na cíl a podobně. Celý den se vydařil a byl plný pohody a dobré nálady.

18. října přijel se svým novým programem s názvem „Písničky z krabičky naší babičky“ mezi naše klienty pan Vízner se svou pěveckou partnerkou Helenou Krupovou. Písničky to byly opravdu velice známé, proto si je s vystupujícími s chutí zazpívali i naši klienti. Dopoledne s písničkami rychle uteklo a kdo přišel, určitě nelitoval.

31. října jsme přivítali pana Radka Konaře s jeho hudebním pořadem sestaveným z písniček Karla Gotta a nutno podotknout, že se hodinové vystoupení všem, kteří přišli, moc líbilo a písničky našeho slavného zpěváka si prozpěvovali téměř všichni. Vždyť písničky Karla Gotta znají téměř všichni a tak se není co divit, že pana Konaře odměnili vděčným potleskem a dokonce vyžadovali i přídavek.  Už se všichni těšíme na jeho příští vystoupení.

I v říjnu jsme pro klienty pořádali pravidelné aktivity jako soutěž, cvičení, taneční terapii, probíhal keramický kroužek, muzikoterapie, a samozřejmě i pravidelné aktivizace na odděleních, kde je v plném tempu příprava na vánoční jarmarky a vánoce obecně.

Virtuální prohlídka
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: klienti@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz