Plán akcí
akce na měsíc listopad 2022
Spolupracujeme
projekt
Archív

Duben v kostce

6. dubna se zástupci našeho Centra zúčastnili po delší pauze způsobené COVIDEM „Velikonoční výstavy“, která se jinak pravidelně konala v prostorech Krajského úřadu Středočeského kraje. Prezentovali naše Centrum celou řadou výrobků s velikonoční tématikou a určitě neudělali našemu zařízení ostudu.

8. dubna jsme uspořádali pro naše klienty hudební vystoupení. Se svým programem „Abeceda písniček II., mezi ně zavítal pan Šimon Pečenka a všem se jeho vystoupení moc zamlouvalo a odměnili ho velkým potleskem.

29. dubna k nám přiletěly jako každý rok čarodějnice. Akce se konala na společenské místnosti a terapeutky měly pro klienty připravené i hezké překvapení. O dobrou náladu se starala „Muzika Zdendy Maršíka“ a samozřejmě nechybělo ani výtečné občerstvení.

I v dubnu probíhaly pravidelné akce jako soutěže, cvičení, taneční terapie, muzikoterapie. Probíhaly aktivizace na odděleních a za hezkého počasí se začalo chodit s klienty ven na naši zahradu.

Virtuální prohlídka
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: klienti@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz