Spolupracujeme
projekt
Archív

Co jsme stihli v září

9. září se uskutečnilo po dlouhé době hudební vystoupení na jídelně Centra. Za našimi klienty přijel pan Černohouz se svým kolegou. Spolu s účinkujícími zpívala známé české lidovky téměř celá jídelna. Všem, kteří přišli, se hudební odpoledne moc líbilo.

Na září byly naplánovány ještě další akce, které se ale kvůli zhoršující epidemiologické situaci již nekonaly.

I přesto probíhaly takové akce jako soutěže, cvičení, stihli jsme ještě několik muzikoterapií a canisterapií. Probíhaly i pravidelné prodeje drogerie, textilu a své služby nabízela i kadeřnice paní Kasperová a to hlavně na jednotlivých odděleních, kde byly její služby potřeba. Nechyběly ani gratulace zářijovým oslavencům.

Do budoucna jsme zrušili i velké akce, jako je oslava dne seniorů s Kladenskými heligonkami a zrušili jsme i Sportovní hry seniorů mezi jednotlivými domovy a uspořádáme si je letos v komornější verzi, kdy budou soutěžit klienti jednotlivých oddělení.

Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet do budoucna a kdy budeme moci pořádat další pravidelné akce a vrátit se k normálnímu fungování.

Virtuální prohlídka
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz