Spolupracujeme

projekt

Archív

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA HPP
(aktualizováno 17. září 2018)

Září u nás

Měsíc září byl nabitý akcemi pro naše klienty. Nejednalo se jen o odložené výlety, ale obdrželi jsme i celou řadu pozvánek na akce konané v jiných domovech seniorů.

5. září se zástupci z řad našich klientů vypravili na „Blatenskou rolničku“. Jedná se o kulturní setkání zástupců různých poskytovatelů sociálních služeb v Domově seniorů v Blatné. Na programu bývají pásma písniček, krátké scénky, taneční vystoupení nebo recitovaná básní. Setkání se vydařilo, účastníkům přálo počasí, takže mohli posedět venku a přijeli nadšeni a plni dojmů.

Hned druhý den, tedy 6. září se naši klienti zúčastnili „sportovních her“ v Domově seniorů Pod Kavčí skálou. Her se zúčastnilo 10 družstev z různých domovů seniorů a soutěžilo se v sedmi disciplínách jako například – hod na koš, střílení z luku, kuželky, vědomostní kvíz a podobně.

12. září se přihlášení klienti vydali, na v srpnu odložený výlet na lovecký zámek Kozel u Šťáhlav. Absolvovali nejen prohlídku krásných interiérů tohoto zámku, ale prošli se i rozlehlým zámeckým parkem a výlet zakončili posezením a občerstvením se v restauraci u zámeckého rybníka.

Na 13. září jsme měli naplánované poslední letošní grilování. Bohužel počasí neporučíme a to nás zklamalo. Proto se klienti sešli na jídelně. O dobrou náladu se postaral svým hudebním vystoupením pan Velíšek se svým kolegou houslistou. Samozřejmě, že nechyběly ani výtečné špekáčky a pivo.

18. září odjeli klienti na druhý z odložených výletů a to do Zoologické zahrady do Plzně. Počasí bylo příjemné a procházka plzeňskou zahradou s celou řadou cizokrajných zvířat se vydařila a klienti prožili příjemné dopoledne. Vrátili se plni dojmů a zážitků, ale i příjemně unaveni.

19. září bylo pro klienty v Centru naplánováno hudební vystoupení pana Černohouze s kolegou s názvem „Písničky naší babičky“. Při kytaře a akordeonu si ty hodně známé melodie notovala s vystupujícími téměř celá jídelna. Bylo to další z řady hezky prožitých odpolední.

20. září odjeli naši zástupci do nedalekého Domova seniorů na Dobříš, kde se konaly další „sportovní hry seniorů“. Dopoledne zalité sluncem a sportovními aktivitami si všichni náramně užili.

25. září přijel mezi naše klienty pan Vízner s partnerkou. Klientům představili program s názvem LA CHANSON.

26. září se na jídelně konalo posezení klientů s panem Kaisrem a panem Marouškem. Setkání se neslo v duchu povídání o lese, těžbě dřeva, zvěři, nové naučné stezce, která byla vybudována nedaleko Rožmitála, a dalších tématech.

I v září probíhaly pravidelné akce. Například soutěže, muzikoterapie, prodeje, cvičení, taneční terapie, mše, videokavárna, kluby a další. Samozřejmě, že nechybělo ani posezení s zářijovými oslavenci, a předání malých pozorností.

Michálková Markéta

Aktuální nabídka zaměstnání

CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb Na Spravedlnosti 589, ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM • PSČ 262 42 • tel. 318 679 412

HLEDÁME PRACOVNÍKY NA POZICE:

NÁSTUP IHNED:

  • VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
  • PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – přímá péče

OD 1.10.2018:

  • POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

OD 1.11.2018

  • PRACOVNÍK ÚKLIDU
  • PRACOVNÍK ÚDRŽBY

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE NA VÝŠE UVEDENÉM TELEFONNÍM ČÍSLE, NEBO OSOBNĚ NA SEKRETARIÁTU CENTRA.
sekretariat@centrumrozmital.cz

Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz

Plán akcí na říjen 2018
CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz