Spolupracujeme
projekt
Archív

Srpnové akce v našem Centru

I v srpnu stejně jako v ostatních měsících probíhaly u nás v Centru pravidelné akce, jako jsou pondělní soutěže, středeční cvičení, muzikoterapie, canisterapie, mše a podobně.

12. srpna navštívila naše zařízení hejtmanka Středočeského kraje paní Jaroslava Pokorná Jermanová. Paní hejtmanka si prohlédla zařízení, navštívila multisenzorickou místnost, prošla se zahradou, na které probíhají stavební práce na výstavbě zimní zahrady a terapeutického jezírka. Rovněž se sešla s uživateli na jídelně, kde zjišťovala jejich spokojenost s pobytem u nás, jejich přání a podněty ke zlepšení života. Konalo se rovněž setkání s managementem Centra. Paní hejtmance se naše zařízení moc líbilo a doufejme, že její návštěva nebyla poslední.

20. srpna se uskutečnilo další letošní grilování. O dobrou náladu se tentokrát staralo duo pan Zlatohlávek a pan Zrno. Všichni, kteří na zahradu ke krbu dorazili, si mohli pochutnat na výborných špekáčcích a nechybělo ani pivo na zapití. Počasí bylo také příznivé, a tak se grilování vydařilo.

Plánované výlety do Březnice a do ZOO Ohrada byly z důvodu zhoršené epidemiologické situace zrušeny.

Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz
Plán akcí na říjen 2020
akce na měsíc říjen 2020
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz