Spolupracujeme
projekt
Archív

Akce v červenci

V červenci jsme pro naše klienty uspořádali v úterý 14. výlet do zámecké obory do Blatné. Tyto výlety jsou pravidelné, protože se klientům přítulní a ochočení daňci moc líbí a jezdí mezi ně s něčím dobrým rádi. V oboře nechyběli ani křičící pávi, kteří dělali čest svému jménu a vykračovali si pyšně, no, jako pávi. Počasí výletníkům přálo a všichni se vrátili spokojení.

Na 16. července jsme měli naplánované další letošní grilování, ale z důvodu náhlé indispozice domluvené hudby jsme byli nuceni jej zrušit. Doufejme, že příště to vyjde.

28. července se klienti vypravili na návštěvu Svaté Hory do Příbrami. Také tento výlet se všichni přihlášení náležitě užili, zúčastnili se dokonce tamní mše a v závěru nechybělo ani posezení u kávy, piva nebo zmrzlinového poháru.

Kromě těchto větších akcí probíhaly i tradiční soutěže, cvičení, zpívalo se při muzikoterapii s paní Štěpánovou, opět začali jezdit pejsci ze sdružení PESSOS, probíhaly prodeje drogerie i textilu, své služby poskytovala kadeřnice paní Kasperová.

Ve výletech i dalších akcích budeme pokračovat i v srpnu, samozřejmě, pokud to situace dovolí.

Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz
Plán akcí na září 2020
akce na měsíc září 2020
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz