Spolupracujeme
projekt
Archív

Akce, které se uskutečnily v uplynulých měsících

Jak jistě všichni víte, prošli jsme si v uplynulé době těžkou zkouškou a všem děkujeme za to, jak se tato nelehká situace zvládla.

Z důvodu nařízení vlády jsme pro vás nemohli pořádat žádné akce ani skupinové aktivizace, při kterých jste zvyklí se pravidelně scházet.

Až v červnu jsme přistoupili k tomu, že jste se začali scházet v menších skupinkách alespoň na aktivizacích v rámci oddělení, chodili jste na procházky na zahradu a začali jste opět chodit na jídelnu.

Poslední týden v červnu jsme pro vás připravili malý rozjezd a to v podobě prvního letošního grilování na naší zahradě, to se uskutečnilo 25. 6. od 14:00 hodin. Počasí nebylo úplně ideální, ale přesto jste se sešli v celkem hojném počtu. Není se také co divit, ke zpěvu a poslechu hrál totiž pan Velíšek s kolegou.

Po dlouhé pauze mezi Vás přišel i pan farář Misař a sešli jste se na mši.

V červenci už se budeme scházet při běžných aktivizacích, soutěžích, cvičeních, muzikoterapiích, přijedou pejsci ze sdružení PESSOS a podobně.

Virtuální prohlídka
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz
Terapeutické jezírkoCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz