Spolupracujeme
projekt
Archív

Listopad u nás

V měsíci listopadu jsme museli z provozních důvodů omezit pořádání akcí, a to z důvodu rekonstrukce podlahy v kuchyni Centra. Veškeré naše větší akce se totiž konají na jídelně, která je z důvodu rekonstrukce rovněž mimo provoz.

I přes tyto potíže se nám ještě podařilo uspořádat pro naše klienty 9. listopadu „Martinskou zábavu“. K obědu byla výborná kachna se zelím a na zábavě nechybělo ani dobré víno a občerstvení připravené naší kuchyní. K dobré náladě a příjemně prožitému dni přispělo nemalou měrou hudební uskupení „Cirkus Hulata“. Všichni se dobře bavili a nechtělo se jim ani odejít.

28. listopadu se aktivizační pracovnice vypravily na prodejní vánoční výstavu pořádanou Krajským úřadem Středočeského kraje. Prezentovaly tam náš domov prostřednictvím výrobků našich klientů.

29. listopadu se sešli klienti, kteří slavili své narozeniny v měsíci listopadu. Poblahopřát a předat jim malé pozornosti přišel pan ředitel. Samozřejmě, že nechyběl ani slavnostní přípitek a dobré občerstvení.

Na 30. listopadu jsme měli naplánovaný koncert „Třemšínských kvítek“ spojený se svěcením adventních věnců. Bohužel, z důvodu neukončení rekonstrukce jsme byli nuceni vystoupení přesunout na další prosincový týden.

I v listopadu probíhaly pravidelné akce na odděleních, jako muzikoterapie, canisterapie, cvičení a hlavně aktivizační činnosti zaměřené na výrobu vánočních výrobků a adventní čas jako takový.

Samozřejmě nezahálíme a připravujeme vánoční výzdobu Centra, která zpříjemní klientům čas čekání na Štědrý den.

Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.cz
Plán akcí na srpen 2019CENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz