Spolupracujeme
projekt
Archív

Duben v kostce

Na začátku dubna jsme slavili s našimi klienty Velikonoce.

4. dubna přijel potěšit naše klienty pan Šedivý, který zazpíval Hašlerovy písničky, a klientům se jeho vystoupení moc líbilo.

26. dubna zavítal mezi naše klienty pan Černohouz s panem Šolcem. Program „Ta naše písnička česká“, ve kterém zazněly známé písničky Karla Hašlera, Františka Kmocha, Fanoše Mikuleckého, Václava Bláhy, staropražské i lidové písně ze všech koutů naší vlasti klienty nadchl, a známé písničky zpívala celá jídelna.

30. dubna jsme se sešli při již tradičním setkání u příležitosti „pálení čarodějnic“. Ty přiletěly do našeho domova v hojném počtu. K dobré náladě hrálo známé duo pan Zrno a pan Zlatohlávek. Na akci nechybělo ani výborné občerstvení v podobě chlebíčku, poháru a nechybělo ani pivo.

I v měsíci dubnu se klienti setkávali při pravidelných akcích, jako jsou soutěže, cvičení na jídelně, taneční terapie, muzikoterapie a paní Štěpánovou a podobně. Navštívit je rovněž přijeli psí kamarádi ze sdružení PESSOS.

Své služby poskytovala klientům kadeřnice paní Straková i žákyně ze SOU ze Sedlčan.

Nechyběl ani pravidelný prodej drogistického a dárkového zboží paní Pazderníkové a rovněž si klienti zvykají na opětovný prodej textilu, tentokrát s paní Danielovou z Březnice.

Klienti se pravidelně scházeli i při promítání filmů v rámci VIDEOKAVÁRNY.

Nechyběly ani pravidelné aktivizace na jednotlivých odděleních.

Aktuality
Plán akcí na květen 2018
Centrum
Rožmitál pod Třemšínem,

poskytovatel sociálních služeb

Na Spravedlnosti 589,
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon: 318 679 411 - ústředna
Fax: 318 679 440 (420)
E-mail: info@centrumrozmital.czCENTRUM ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM, poskytovatel sociálních služeb - idatabaze.czDomovy důchodců (senior centrum, centra) - idatabaze.cz